Kup - Rytuał Miłosny Rytual Milosny Wroclaw Warszawa Krakow Poznan

Rytuał Miłosny i Wróżba Michał Nowak

Przejdź do treści

Kup

ZAPRASZAM DO ZMAWIANIA WRÓŻB PRZEZ PONIŻSZY SKLEP, PŁĄTNOŚCI SĄ REALIZOWANE PRZEZ SERWIS TPAY

Zamawiam wróżbę Telefoczniczną. Koszt wróżby 150 zł 30 minut w tym czasie możesz zadawać pytania do kart, nie ma tematów tabu i pytań na które nie odpowiadam. Po wykonaniu płątności proszę o kontakt przez formularz e-mail i podanie danych z jakich została wykonana płątność, ustalimy termin i godzinę konsultacji.


Zamawiam wróżbę w formie piesmnej. Wróżba pismena e-mail, do 5 pytań do kart koszt 130 zł. Po wpłącie proszę wysłać za pomocą formularza kontaktowego dane z jakich został wykonany przelew i 5 pytań do kart, dodatkowo o ile to możlwie proszę o wysłanie zdjęć osób o które będą Państwo pytać.

Analiza pod kątem rytuału uroku. Sprawdz czy twój urok został wykonany prawidłowo i czy działa, czas w tym wypadku jest czymś nieocenionym i działa na twoją niekorzyść. Dlatego ważne żebyś miał świadomość jak rytuał działa i dlaczego nie działa. Analiza też jest wykonywana pod kątem rzucanych uroków i rytuałów, usługa tylko i wyłacznie telefocnzinie lub osobiście koszt 199 zł czas około 35 minutFORMULARZ KONTAKTOWYFORMULARZ KONTAKTOWY
Wróć do spisu treści